,

Mos u nxeh! – Pinguinët

Djeco

Mosha: 5 – 10 vjeç

Lojtarë: 2-4

Kjo lojë klasike Mos u Nxheh është ri-imagjinuar si një garë e shpejtë pinguinësh nëpër akullin e Polit të Jugut! Shkallët do t’ju japin një shtysë drejt vijës së mbarimit, por mund të ngecni nëpër rrjeta dhe do të mbeteni pas!

Një lojë klasike por me një dorë nga Djeco!

2,500L

Loading...
Compare
Përmasa 38 × 16 × 3 cm
Mosha

,

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mos u nxeh! – Pinguinët”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…