, ,

Multiaktivitete – Dino Box

Djeco

Mosha: 6-10 vjeç 

Një kit i plotë me 6 aktivitete kreative të Djeco, me temën e dinosaurëve: letra gërvishtëse, ndërto në 3D, mozaik ngjyrosje akuarel, kompozim sfondi dhe plot vula! Zbuloni teknika të ndryshme dhe krijoni projekte artistike, me të cilat fëmijët  do kënaqen e do krenohen me punimet e tyre!

  • Të gjithë aksesorët i gjeni në kuti!

4,500L

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Multiaktivitete – Dino Box”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…