, , ,

Ngjyra – Me duar, Glitter

Djeco

Mosha: 18 muaj 

6 tubetë me ngjyrat bazë, por shtuar disa xixa të lehta, për të ngjyrosur me gishta dhe duar!

Lëreni të lirë imagjinatën dhe krijimtarinë!

  • Ngjyrat janë lehtësisht të pastrueshme nga çdo sipërfaqe me pak ujë! Zhduken si me magji!
  • Të sigurta dhe sipas standardeve të BE për produkteve kancelarike për fëmijë të vegjël

2,300L

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 17 × 13 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyra – Me duar, Glitter”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…