, , ,

Ngjyrat – 12 Lule, Crayons

Djeco

Mosha: 18 muaj

Ky set fantastik ka 12 bojra dhjami në forma lulesh për t’u mbajtur lehtësisht në duar. Fëmijët e vegjël nisen në udhëtimin e tyre artistik me këtë koleksion shumëngjyrësh. Përmasa: 4.5 x 4.5cm.

Nuk lënë asnjë njollë!  

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

1,400L

Loading...
Compare
Përmasa 18 × 5 × 18 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrat – 12 Lule, Crayons”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…