, ,

Ngjyrosni modelet, 32cm – Rosemary & friends

Djeco

  • Mosha: +6 vjeç 

Një paradë veshjesh shumë interesante dhe moderne, të cilat i ngjyrosni sipas dëshirës! Vajzat janë të gjata plot 32cm, konturet janë me vija të trasha, zbukuruar me pjesë me ndriçim metalik, për një efekt shumë të bukur! Ngjyrosini veshjet e këtij seti të ri e të veçantë nga Djeco për fashionistet tona të vogla!

Seti përmban:

    • 4 figura vajzash të ndryshme, të prera gati 32cm

860L

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrosni modelet, 32cm – Rosemary & friends”

There are no reviews yet.