, , ,

Orë me alarm – Vajza dhe Macja

Djeco

Një orë e ilustruar bukur, me një vajzë ëndërrimtare dhe kotelen e saj, për të zgjuar fëmijët butësisht dhe për t’i ndihmuar ata të mësojnë të tregojnë kohën.

Disa detaje:

  • Një buton që ndez një dritë të vogël për të parë orën natën;
  • Akrepat e orës, minutave dhe sekondave;
  • Akrepat lëvizin në heshtje;
  • Punon me një bateri LR6 – nuk përfshihet;
  • E lartë 13.5cm
  • Materiali: dru, plastik dhe metal.

3,200L

Loading...
Compare
Përmasa 8.5 × 4 × 13.5 cm
Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Ngjyra

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Orë me alarm – Vajza dhe Macja”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…