-30%
, , ,

Pelerina Rainbow Ruffle

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Ndihuni lozonjare dhe e mrekullueshme, plot ngjyra e gazmore në pelerinë dress up të Mimi Lules me tantella e shumë ngjyra!

  • Pelerina lidhet përpara me nje fjongo saten dhe dy yje më të madhe varen përpara

 

4,760L 6,800L

4 stok

Loading...
Compare
12,000L for 3 item(s)
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pelerina Rainbow Ruffle”

There are no reviews yet.