Sold out!
, ,

Peshqirë & Çantë – Terry Tote, 2 in 1

SunnyLife
Availability:

S’ka stok


Zgjidhja fantastike 2-në-1! Çanta, prej pambuku 100%, zbërthehet në një peshqir të madh sapo të arrini në destinacionin tuaj pushues!

Ajo vjen me rripa të rehatshëm dhe një xhep të madh të jashtëm për të ruajtur gjërat e domosdoshme të plazhit. Super e butë dhe shumë thithëse, do të jetë një hit i menjëhershëm i stilit dhe komoditetit, brenda dhe jashtë rërës. 

  • Hapet në një peshqir për të gjithë familjen: 90 x 164 cm
  • Çanta e mbyllur, Tote Bag: 48×42 cm
  • 100% pambuk, i butë

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

7,500L

Sold out!

Compare
Marka

Materiali

PVC pa Phthalate / Jo-toksik

Ngjyra

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë & Çantë – Terry Tote, 2 in 1”

There are no reviews yet.