,

Pizhama të bardha Liewood – Creme de la Creme

Liewood

Set pizhamash të bardha prej pambuku organik nga Liewood. Vijnë në një çantë të vogël tekstili, njësoj si materiali dhe dizajni i pizhameve.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

5,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pizhama të bardha Liewood – Creme de la Creme”

There are no reviews yet.