-26%
, ,

Pjatë me ndarje – Silikoni, Bark

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Pjatë me ndarje prej silikoni nga Konges Slojd. 

Pjata ka një sipërfaqe të gjerë e të sheshtë, dhe silikoni e ndihmon edhe më shumë, për të mos u rrëzuar gjatë vaktit të ngrënies.

Këto lloj pjatash këshillohen për të provuar ushqime e tekstura të ndryshme, kur fëmijët lihen më të pavarur për të eksperimentuar vetë, si një proces argëtues, por shumë i rëndësishëm!

  • 100% silikoni i cilësisë I
  • Lahet në lavastovilje

2,800L 3,800L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pjatë me ndarje – Silikoni, Bark”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…