, ,

Djeco Eduludo – Polyssimo

Djeco
Availability:

1 stok


Mosha: 7-99 vjeç

1 lojtar

Mendoni si të arrini zgjidhjen Polyssimo të Djeco sipas modelit të kartave!  Një lojë durimi dhe strategjie për të formuar kuadratin sfidues.

Kutia përmban: 1 bazament loje prej druri, 30 karta dhe 11 pjesë druri me ngjyra të ndezura

 

2,700L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Eduludo – Polyssimo”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…