,

Qumësht Larës Organik, Baby 250ml

Beaba

Vëllimi: 250ml

Përdorimi: nga lindja për larjen e trupit dhe fytyrës

Qumështi pastrues dhe larës i nga Béaba është 99% me origjinë organike, pa substanca të dëmshme apo të fshehura për lëkurën e foshnjeve nga lindja.

  • Certifikatat Organike: COSMOS ORGANIC® by ECOCERT dhe etiketuar COSMEBIO®
  • Testet dermatologjike: aloe vera organike** hidraton lëkurën e bebit & vaji organik i bajames e lë të butë
  • Formula 99% ingredientë me origjinë organike
  • Prodhuar në Francë; 100%, në Rhône-Alpes
  • Vlerësimi Yuka®:  100/100

Linja e kozmetikës nga Béaba përdor një listë të shkurtër dhe të thjeshtë.

1,100L

Loading...
Compare
Marka

Ingredientët

AQUA (WATER), DECYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE SE, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID , ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, SODIUM GLUCONATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Qumësht Larës Organik, Baby 250ml”

There are no reviews yet.