,

Rrobabanjo Baby-Toddler, Tiger Sand

Konges Slojd

Rrobabanjo për baby & toddler, shumë praktike, me llasik të shtuar për vendin e panolinos, si dhe me mbrojtjen nga dielli me faktorin më të lartë: SPANDEX UPV 50+

  • Thahen menjëherë
  • Materiale të cilësisë së lartë, veshje plazhi luksoze kundra irritimeve apo parehative të ndryshme që mund të shkaktojnë temperaturat e larta ose ambientet e përbashkëta tek fëmijët e vegjël
  • 80% polyester e ricikluar and 20% elastane

3,800L

Prioriteti:

Compare
9,600L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

80% polyester e ricikluar and 20% elastane

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrobabanjo Baby-Toddler, Tiger Sand”

There are no reviews yet.