Sold out!
,

Set 10x Napa – Nature Shades

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Set i plotë me të gjitha napat që mund tju duhen me bebushin e porsalindur apo në vijim.

Napat ultra të buta dhe organike nga Konges Sløjd me disa nuanca të lehta.

  • Seti përmban 10 npa me përmasa 65x65cm secila
  • Mund të lahen me 40gradë në lavatriçe me cikël të butë
  • 100% pambuk organik

5,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 65 × 65 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 10x Napa – Nature Shades”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…