, ,

Set 4 kontenitor qelqi – 150/250ml Pink

Beaba
Availability:

2 stok


Kontenitorët e qelqit për ruajtjen e ushqimit për bebin (ose për të gjithë familjen) Beaba janë të mirënjohura për cilësinë superiore të qelqit.

Ato kanë kapakë fleksibël hermetikë për të ruajtur shijen dhe aromën. Kontenitori ka vijat matëse për vëllimin.

Qelqi shumë rezistent ndaj ndryshimeve të menjëhershme të temperaturës, nga i nxehti në të ftohtë, i bën ideale për proceset e ngrirjes dhe shkrirjes. 

Përfshin: 4 kontenitor qelqi për ruajtjen e ushqimit:

2 x 150 ml (L 6.7cm x ø9.5 cm)

2x 250ml (L 10.8 x ø8.5)

  • Prodhuar në Francë
  • Kontenitori prej qelqi garanton ruajte optimale dhe higjienën e ushqimit, pas larjeve të herëpashershme, si dhe eleminimin e plotë të yndyrnave dhe aromave nga përdorimet e mëparshme;
  • Sigurt lavastovilje;
  • Sigurt mikrovalë;
  • Sigurt ngrirje;

 

 

4,300L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Qelq, Silikon

Mirëmbajtja

E sigurt në lavastovlije, mikrovalë, etj

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 4 kontenitor qelqi – 150/250ml Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…