,

Set Cherry – Bluza & Tuta

Konges Slojd

Set me qershi prej pambuku, për të emblën!

  • Seti përmban 2 pjesë: bluzën dhe tutat.
  • 90% pambuk organik; 10% polyester
  • Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

12,600L

Prioriteti:

Compare
20,400L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

90% pambuk organik; 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Cherry – Bluza & Tuta”

There are no reviews yet.