-20%
,

Set Tutash, Ebi Magnet

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set përmban: Bluzën dhe Tutat

Ebi Magnet vjen në set një ngjyrësh dhe shumë elegant për djem dhe për vajza deri 10 vjeç.

Qëndrojnë të buta, në ngjyrën e tyre dhe njësoj të bukura pas shumë larjesh në lavatriçe.

7,680L 9,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Tutash, Ebi Magnet”

There are no reviews yet.