, ,

Set i muzikës – 8 instrumente + organizuesi

Childhome
Availability:

8 stok


Muzikantët e vegjël mund të kënaqen pa kufi me këtë set ultra argëtues prej 8 instrumentesh.

Instrumentet e muzikës stimulojnë të gjitha shqisat dhe lejojnë fëmijët të familjarizohen me improvizimin e tingujve. Instrumentet e muzikës për fëmijët e vegjël zhvillojnë aftësitë dëgjimore dhe motorike. Pra, nuk është vetëm argëtim, por edhe tej mase edukativ!

Instrumentet janë vendosur në një organizues të dobishëm. Në këtë mënyrë ju mund ta ruani setin pasi keni luajtur, por edhe fëmijët nxiten të jenë të pavarur në përzgjedhjen e lojrave!

Përfshihen: 8 instrumente organizuese prej pambuku me ndarjet përkatëse

 

 

8,500L

8 stok

Loading...
Compare
Peshë 0.2 g/kg
Përmasa 70 × 60 × 0.5 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, pambuk, mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set i muzikës – 8 instrumente + organizuesi”

There are no reviews yet.