, ,

Seti i ngrënies, Qelq & Silikon – Eucalyptus

Beaba
Availability:

2 stok


Mosha: 4m

Në bashkëpunim me markën e famshme franceze të prodhimit të produkteve prej xhami DURALEX (që nga viti 1945), Beaba sjell setin e parë të ngrënies për fëmijë, tërësisht të prodhuar në Francë. Enët e tavolinës prej qelqi janë një alternativë shumë e shëndetshëm dhe higjienike, rezistent ndaj gërvishtjeve, asnjë ndërveprim me erë dhe shijen e ushqimeve dhe nuk marrin njolla gjatë përdorimit. Xhami është i temperuar (në rast thyerje, copëtohet në mijëra pjesë të imta) dhe janë veshur me një shtresë të jashtme silikoni për siguri shtesë.  

Seti përmban: një pjatë, një tas dhe një gotë qelqi me bazë të butë silikoni. Pjata dhe tasi ngjiten plotësisht pas tavolinës me vakuum. Janë krejtësisht të sigurta për përdorim edhe nga më të vegjëlit, dizajn ergonomik. 

Hiqeni pjesën prej silikoni dhe lani në lavastovilje vetëm enët e qelqit.

5,200L

2 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Xham i temperuar, Silikon

Mirëmbajtja

Pjesa prej xhami mund të lahet në lavastovilje.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i ngrënies, Qelq & Silikon – Eucalyptus”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…