, ,

Seti i plotë i ngrënies, Yellow – Béaba

Beaba
Availability:

3 stok


Mosha: 4m

Seti i plotë i ngrënies nga Beaba me 4 pjesë, të gjitha prej silikoni: Tas, Pjatë e thellë, Lugë, Gotë

Tasi dhe pjata qëndrojnë në tavolinë me ngjitje me vakuum, që t’i rezistojnë ndonjë rrëzimi të mundshëm. Ato jane dizenjuar me disa kthesa të brendshme, për të ndihmuar prindërit në racionimin e ushqimit në lugë.

4,600L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i plotë i ngrënies, Yellow – Béaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…