, ,

Gatuesi Béaba për Pasta & Drithëra

Beaba
Availability:

7 stok


*Për t’u përdorur me Béaba BabyCook Neo*

Koshi inoks mund t’i shtohet Béaba BabyCook Neo për të gatuar në kohë rekord dhe plot shije: pasta dhe drithëra si oriz, porridge, grurë, mel, madje edhe thjerrëza.

Kapaciteti 400ml siguron një vakt të mirë për të gjithë familjen.

 

3,400L

7 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gatuesi Béaba për Pasta & Drithëra”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…