Seti inoks servisi, blue/pink +12m

Beaba
Availability:

4 stok


Mosha: 8m

Set inoks servisi me lugë, pirun dhe thikë, për fëmijët më të rritur e të mësuar.

Zgjidhni nga dy ngjyra: pink 0r blue

Lahet në lavastovilje.

2,300L

Prioriteti:

Compare
Marka

Ngjyra

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti inoks servisi, blue/pink +12m”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…