,

Shah, klasik

Djeco
Availability:

11 stok


Mosha: 6 vjeç 

Shahu klasik, me gurë druri dhe design origjinal nga Djeco.

Përmban edhe librin me Rregullat e Lojës Shah (disa gjuhë).

Një lojë që nuk duhet humbur nga fëmijët e sotëm.

2,300L

11 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shah, klasik”

There are no reviews yet.