,

Termus Ujë si gotë – Mineral Grey, Inoks 350ml

Beaba
Availability:

5 stok


Vëllimi: 350ml

Shishe termike prej inoksi, me grykë të hapur për fëmijë të rritur e të mësuar.

  • Efekt termik me dy mure inoks, me vakum (ftohtë: 10h / nxehtë: 5h)
  • Hapet lehtë me shtypjen e butonit
  • Zero Rrjedhje: e hapur ose e mbyllur, nuk rrjedh falë valvulës së shishes dhe valvulës së pipëzës
  • Mbahet me anë të një unaze të vogël mbrapa shishes
  • Mirëmbajtje e lehtë: çdo pjesë hiqet për t’u larë. Rekomandohet larja me dorë (në lavastovilje në program delikat)
  • Materiali premium: gryka e pirjes silikon, shishja inox 316 – inox më i qëndrueshëm, rezistent dhe me cilësi shumë të lartë (veçanërisht i përdorur në pajisje ushqimi)
  • E dini se inox është pafundësisht i riciklueshëm!!

3,100L

5 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Materiali

Inoks

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termus Ujë si gotë – Mineral Grey, Inoks 350ml”

There are no reviews yet.