,

Shkop Magjik, Velvet Ribbon

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Shkopi magjik Velvet Ribbon, vjen mbështjellë me kadife, me yllin magjik në majë me xixa të vogla shkëlqyese, dhe fijet zgjatuese për një efekt special loje.

Mbase shkopi magjik i plotëson vërtet dëshirat një ditë!

Ideale për dhurata!

1,500L

6 stok

Loading...
Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…