Sold out!
, ,

Sound Puzzle Farm – Si bëjnë kafshët?

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 12 muaj

Puzzle me një pjesë për më të vegjëlit. Vendosni kafshët e vogla në vendin e tyre dhe puzzle do t’ju tregojë si bënë secila prej tyre!

Nxit koordinimin e shqisave, mësimin mbi lidhjet shkak-pasojë.

3,500L

Sold out!

Compare
Përmasa 30 × 23 × 3 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sound Puzzle Farm – Si bëjnë kafshët?”

There are no reviews yet.