, , ,

Sound Roll – Anais, 4x aktivitete

Lilliputiens
Availability:

3 stok


Mosha: 6muaj

4 tinguj në 1! Çdo pjesë e trupit të flamingos Anais bën një tingull të ndryshëm dhe është një burim zbulimi për duart e vogla. 

Sound Roll është një aktivitet i kompletuar loje për bebet e vogla:

  • ka tinguj, forma e tekstura të ndryshme për të vënë në punë shqisat,
  • si lojë formuese, pjesët e veçanta lidhen e bashkohen me ngjitëse Velcro.
  • është i butë/luan pa rrezikuar të vritet.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

5,600L

3 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Polyester, pambuk, viskozë, mix

Mirmbajtja

Larje me dorë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sound Roll – Anais, 4x aktivitete”

There are no reviews yet.