, , , ,

Stickers – 1000 copë

Djeco

Mosha: 3-6 vjeç

Set me mbi 1000 stickers prej letre dhe tematikë nga Djeco.

Përmban figura të ilustruara plot fantazi nga ekipi krijues i Djeco: kafshë, krijesa imagjinare, karaktere përrallash, numra dhe shkronja…total 9 tema të ndryshme dhe disa përsëritje të secilës temë, deri në 1000 stickers për krijime e rikrijime pafund nga të vegjëlit!

2,100L

Loading...
Compare
Përmasa 21 × 31 cm
Mosha

, ,

Marka

Materiali

Letër

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stickers – 1000 copë”

There are no reviews yet.