, ,

Stilolaps me bojë të padukshme! – Camille


Mosha: 6 vjeç

Keni një mesazh sekret për të ndarë me dikë?

Ky stilolaps magjik përdor bojë transparente dhe shkrimi duket vetëm nën rrezet UV, fshehur në krye të stilolapsit!

Punon me bateri të tipit 3 LR44 HD – të përfshira.

***
Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

350L

Loading...
Compare
Përmasa 15 cm
Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stilolaps me bojë të padukshme! – Camille”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…