, ,

Syze Dielli 4-6VJ, Rainbow Grey

Beaba
Availability:

20 stok


Syzet e diellit nga 4-6 vjeç, dizenjuar për të zgjidhur në mënyrë efektive mbrojtjen nga dielli për sytë sensitiv.

Lentet e polarizuara, 100% mbrojtje nga rrezet UV, Kategoria 3

  • Bashkëpunimi me specialistë: Syzet Béaba janë projektuar në bashkëpunim me okulist dhe osteopat.
  • Bishtat nuk thyhen: bishtat elastike, të përkulshme dhe fleksibël, përshtatur që mos të thyhen 
  • Bishtat përkulen 360 gradë: bishtat janë të butë dhe përthyhen për t’ju përshtatur formës së kokës së çdo fëmije
  • Fit Tech: Zona e hundës dhe bishtat bëhen me Fit Tech, një material i butë dhe i rehatshëm, që përshtatet me morfologjinë e fytyrave të fëmijëve
  • Mbrojtje anësore: pengesë e reflektimit UV në anët – mbrojtje maksimale kundër rrezeve të diellit
  • Lentet e kategorisë 3: filtrim me cilësi të lartë 100% UV – mbrojtje maksimale ndaj shkëlqimit të përshtatshëm nga ekspozimi në det dhe mal
  • Aksesorët: Rripa për t’i lidhur pas qafës e mbajtur sigurt, kuti mbajtëse e fortë, një pastrues mikrofibër
  • Mirëmbajtja: pastrimi i xhamave me pastruesin mikrofibër

4,200L

20 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Syze Dielli 4-6VJ, Rainbow Grey”

There are no reviews yet.