, ,

T-Shirt & Pantallona – Stripe Blue with a Cherry

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set bluzë me mëngë të shkurtra dhe pantallona të shkurtra, me pak tantellë.

  • Materiali i pambukut 100% organik, i mirënjohur i Konges Sløjd për butësinë dhe jetëgjatësinë e tij.
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

7,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “T-Shirt & Pantallona – Stripe Blue with a Cherry”

There are no reviews yet.