,

Tapet Loje Colorado – Gold Stella Natural

Nobodinoz
Availability:

2 stok


Tapet katrorë për fëmijë me pambuk organik 10o x 100 x 2 cm.

Me mbushje të rehatshme dhe veshur me pambuk organik

  • Me material pambuk 100% GOTS të aprovuar, i certifikuar OEKO-TEX® 1 class
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.

6,800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tapet Loje Colorado – Gold Stella Natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…