, ,

Tattoo – Hapësira, Fosforeshentë

Djeco
Availability:

6 stok


Tatoo një-përdorimshe me dizajne fantastike!

Seti përmban 2 fletë me tatoo të madhësive të ndryshme me temën e alienëve dhe hapësirës!

  • Me efekt fosforeshent;
  • Hiqen lehtë me ujë & sapun;
  • Totalisht të sigurta dhe të testuara për lëkurën e fëmijëve.

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

850L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tattoo – Hapësira, Fosforeshentë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…