, ,

Tattoos, Qenushët

Londji
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Qenushët e preferuar në një set me 10 tattuazhe dizenjuar plot shije nga Londji. Janë të pastra, të sigurta, shumë argëtuese për fëmijët dhe janë prodhuar në Europë!

  • Seti përmban: 10 tattoo
  • Ilustrimet nga ulio Blasco, Sr. López

***

Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.


950L

6 stok

Loading...
Compare

ogs

Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tattoos, Qenushët”

There are no reviews yet.