, ,

Tavolina e tualetit! – Flora nga Djeco

Djeco

Mosha: 4 vjeç

Gati për të dalë shëtitje me tavolinën e vogël të tualetit, e cila vjen edhe me: krëhër, lidhëse flokësh, unazë, byrzylyk, si edhe një buzëkuq e manikyr.

Vendoseni mbi tavolinë dhe nisni lojën!

Make-up-i nuk është i vërtet!

Përmasat: 28 x 29 x 18cm

Materiali: Dru

 

6,200L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tavolina e tualetit! – Flora nga Djeco”

There are no reviews yet.