, , ,

Tinyly – Shtëpia Bluchka & Indie

Djeco

Mosha: 4vjeç

Shtëpia e Bluçkës dhe qeni i saj i vogël Indie është një karvan, me ilustrime shumë të bukura dhe në nuanca të lehtë ngjyrash.

Kur e hapni, mund të zbuloni një dekor shtëpie kukullash: një dhomë gjumi, një kuzhinë dhe një tavolinë ngrënieje. Një jetë bohemiane!

Mund të shtoni figurina të tjera nga koleksioni Tinyly sipas dëshirës.

Bluchka & Indie nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

  • Seti përmban: Një figurinë Tinyly Bluchka & Indie, si edhe shtëpinë saj valixhe.
  • Përmasat e Shtëpisë 22 x 17 x 10 cm, Kukulla 8 cm 

4,600L

Loading...
Compare
Përmasa 8 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly – Shtëpia Bluchka & Indie”

There are no reviews yet.