Sold out!
, ,

Stickers – Bunnies

Availability:

S’ka stok


Stickers letre me ilustrimet e lepurushëve, në ngjyra pastel dhe detaje të vogla ngjyrë floriri – vendosur njëra pas tjetrës në rreth.

  • Seti përmban 150 stickers 50mm, në disa dizajne të cilat vijnë e përsëriten;
  • Vjen paketuar në një kuti elegante.

1,000L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stickers – Bunnies”

There are no reviews yet.