, ,

Workshop – Mermer në letër

Djeco

Mosha: 7-12 vjeç 

Ngjyrosni figurat me efekt artistik prej mermeri: në vasketë hidhni pikat e bojës, të cilat nuk miksohen bashkë, por valëzojnë në ujë duke krijuar efekte artistike vijash, si mermer. Vendosni pjesët e bardha të figurave mbi ujë dhe lërini të ngjyroset. Pasi të thahet, e ngjisni mbi sfond si sticker derisa të plotësoni të gjithë figurën.

3,800L

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Workshop – Mermer në letër”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…