-20%
, , ,

Xhup Jumpsuit – Farmtastic

Konges Slojd

Xhup puffy për bebet e vogla, i mbushur me pupla të imta ekskluzive pate nga Responsible Down Standard (RDS).  I lehtë dhe i papërshkueshme nga era apo ujë.

Kapuçi mund t’i hiqet. Mëngët dhe pjesa e këmbëve mund të paloson, për t’i mbuluar gjymtyrët si dorashka. Pjesa e qafës e mbuluar me një shtresë të butë të leshtë, për të mbajtur qafën ngrohtë.

Cilësia e lartë e materialeve dhe pesha e lehtë e xhupit e bën jashtëzakonisht të ngrohtë, të butë dhe me ajrim perfekt.

Udhëzim për masat: Masat janë reale; zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. Masat janë reale. 

13,120L 16,400L

Prioriteti:

Compare
20,920L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% POLYESTER/FILLING: 100% PUPLA

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup Jumpsuit – Farmtastic”

There are no reviews yet.