,

Xhup Juno – Coeur

Konges Slojd

Xhupi Juno termik është i papërshkueshëm nga era dhe ujë, falë veshjes speciale të jashtme Bionioc-finish ECO.

Brenda mbuluar me copë pambuku.

Ideale për mes-sezoneve, gjatë ndërrimit të stinëve.

Zgjidhni ngjyrën e preferuar dhe kombinojeni edhe me çantën e setit!

Funksione Teknike: Kundra ujit falë teknologjisë BIONIC FINISH ECO, kundra erës, veti izoluese

OEKO-TEX® STANDARD 100, class 1 certified by DTI Tekstil, License Number: DTI 2276-361

9,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

– Veshja e Jashtme: 100% nylon
– Veshja e brendshme: 100% pambuk & 100% polyester
– Mbushja: 100% polyester

OEKO-TEX® STANDARD 100, class 1 certified by DTI Tekstil, License Number: DTI 2276-361

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup Juno – Coeur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…