Sold out!
, ,

Zana prej cope “Na ishte një herë”, e artë

Moulin Roty
Availability:

S’ka stok


Një zanë e vogël e veshur me tyl magjik, me fytyrë delikate të qëndisur dhe ka krahë zanash në pjesën e pasme.

Duket të dalë nga përrallat më të bukura dhe nga fantazitë e fëmijëve me zana e princesha!

4,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 30 cm
Marka

Materiali

Pambuk, polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Zana prej cope “Na ishte një herë”, e artë”

There are no reviews yet.