, ,

Zanat në këmbë

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3-6 vjeç

Stilizoni personazhet tuaja me zana e balerina simpatike duke shkuara rruazat, aksesorët e fletët njëra pas tjetrës.

Pasi të jenë krijuar, fëmijët mund të luajnë për orë të tëra me miqtë e tyre të rinj.

Seti përfshin udhëzime dhe gjithçka që duhet për të bërë 4 personazhe të ndryshme.

2,000L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 29 × 4 × 23 cm
Mosha

,

Marka

Materiali

Mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Zanat në këmbë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…