,

Zbutës Organik Rrobash 1L – Apple Blossom, për bebin & familjen

Beaba

Vëllimi: 1 L

Përdorimi: nga lindja për larjen e rrobave të bebit dhe të gjithë familjes

Zbutës rrobash me parfum të lehtë molle, me origjinë bimore dhe minerale, e përdorshme për rrobat e bebit dhe të të gjithë familjes.

  • Formulë 99%  me origjinë bimore dhe mineral, të shëndetshme për bebin
  • Certifikimet: Ecocert Ecodétergent (Detergent certified by ECOCERT Greenlife according to the ECOCERT standard “Ecodétergent” available on http://detergents.ecocert.com)
  • Ruan butësinë e tekstileve
  • Efektive nga 30°, për larjet me lavatriçe ose me dorë
  • 1 kapak = 30mL / 1L = 40 larje
  • E testuar për lëkurë të ndjeshme*
  • 100% formulë e biodegradueshme (sipas udhëzuesit OECD 301)
  • Produkt jo i dëmshëm: Pa alergjen**, pa parfum, pa petrochemical, formulë jo irrituese, pa  konservues sintetik, pa paraben
  • Prodhuar në Francë, në Vosges

Përmbajtja: më pak se 15% por më shumë se 5%: surfaktantë anionikë; dhe më pak se 5% surfaktantë jojonikë. Përmban edhe ujë, sekuestrues, kripëra, rregullues aciditeti. 

* Sipas testeve dermatologjike / në përputhje me listën e 26 alergjenëve të caktuar nga BE

1,200L

Loading...
Compare
2,500L for 2 item(s)
Marka

Ingredientët

Përmbajtja: Më pak se 5%: surfaktantë anionikë, surfaktantë jojonikë, surfaktantë amfoterikë, sapun. Përmban edhe ujë, sekuestrues, kripëra, rregullues aciditeti. 

* Sipas testeve dermatologjike / në përputhje me listën e 26 alergjenëve të caktuar nga BE

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Zbutës Organik Rrobash 1L – Apple Blossom, për bebin & familjen”

There are no reviews yet.