, ,

30 Spiralet e Djecos – me magnet

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 7 vjeç

Çfarë mdeli spiralesh do të përdorni për të dekoruar ilustrimet? Zbukuroni secilën nga 30 faqet e ilustruara me spirale. Mbajtësit e spiraleve ngjiten në mënyrë magnetike në mbështetësen metalike, duke ju mundësuar të vizatoni spirale pa lëvizur.

Seti përmban 1 tabelë mbështetëse me 30 modele (3 x 10 dizenjo të ndryshme), një set me 5 stilolapsa me ngjyra, 2 mbajtëse spiralesh, 5 spirale dhe një broshurë udhëzuese. 

4,500L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “30 Spiralet e Djecos – me magnet”

There are no reviews yet.