, ,

Air-Z, Mbulesa e këmbëve

Anex
Availability:

1 stok


E përshtatshme shumë mirë për karrocat Anex Air Z apo karrocat e tjera të vogla.

Fiksohet pas bumper-bar të karrocë suaj.

Mbulesa e këmbëve është e trashë. Ajo mbron në mënyrë të sigurt fëmijën tuaj nga era, shiu dhe dëbora. Ruan edhe nxehtësinë!

Mbulesa e këmbëve ka një dizajn klasik dhe është bërë me material të butë dhe miqësore për fëmijët.

5,200L

1 stok

Loading...
Compare

 

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Air-Z, Mbulesa e këmbëve”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…