-27%
, , ,

Atlete Liewood – Kim, Leopard Sandy

Liewood

Atletet Kim kanë design klasik pa lidhëse, bërë me 100% pambuk organik dhe me shollë prej gome natyrale. Brenda kanë një shtresë të trashë dhe shumë komode për të rehatuar këmbën.

  • Lahen në lavatriçe
  • Lejojnë ajrosjen e mirë të këmbëve falë materialeve natyrale të përdorura
  • Prodhuar me dorë në Spanjë

6,200L 8,500L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

Marka

Numri

, , , , , , , , ,

Materiali

100% Gomë natyrale / 100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Atlete Liewood – Kim, Leopard Sandy”

There are no reviews yet.