-33%
, , , , ,

Baby Walker – Walk Wagon

Availability:

6 stok


Mosha: 12 muaj

Walk Wagon mbështet bebushat në hapat e parë dhe është një lojë argëtuese për shumë vite. Mund të hiqni dorezën dhe ta përdorni si kosh me rrota.

Doreza mund të montohet në dy pozicione. Doreza në pozicionin drejt rekomandohet për fëmijët që sapo mësojnë të ecin.

6,200L 9,200L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 23 × 43 × 10 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Walker – Walk Wagon”

There are no reviews yet.