Balonë – Maxi Plane

Djeco
Availability:

4 stok


Përmasa: 125 x 85 cm

Balona Zog  nga Djeco është e madhe, në ngjyra të forta e të bukura, për një eksperiencë loje magjike, për të argëtuar të vegjël e të rritur!

Fluturojnë shkëlqyeshëm me pak erë dhe janë shumë rezistentë deri në një erë prej 28 km/h. Balona stabilizohet nga bishti i gjatë 2.50 m. Pajisur me një dorezë për drejtim.

Vjen e montuar dhe gati për fluturim.

2,100L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 125 × 85 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Balonë – Maxi Plane”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…