, ,

Be Safe – Baza IsoFix iZi Modular i-Size

Be Safe
Availability:

4 stok


Baza e Isofixit ju ndihmon për instalimin e menjëhershëm të carseat-it në makinë dhe jep siguri e stabilitet shtesë.

Ju tregon qartë me zhurmë dhe figurë, kur carseat-i është vendosur siç duhet.

Zgjatet dhe ofron vend shtesë për të rehatur e mbështetur këmbët.

31,000L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Be Safe – Baza IsoFix iZi Modular i-Size”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…