Sold out!
,

Easywalker – New! Miley Ocean Blue

Availability:

S’ka stok


Mos u kufizoni në zgjedhjen e udhëtimit me fëmijët e vegjël, zbuloni botën në çdo terren dhe shkoni kudo me Miley!

Me sistem të përkryer drejtimi dhe palosjeje, karroca Miley ka bërë çdo gjë më të lehtë!

Karrocat nga Easywalker janë të përshtatshme jo vetëm për udhëtime dhe tranzit në aeroport, por ju shoqëron më pas në çdo terren, ku do të nisni aventurat së bashku me fëmijët! Ju jep të gjithë sigurinë që ju duhet për të shkuar kudo, pa u merakosur për terrenin në plazh, rrugë të vështira malore, të përpjeta apo thjesht një shëtitje në qytet!

Sistemi amortizimi në të 4-të rrotat: perfekt për rehatinë e udhëtimit, për përkulje në trotuar, rrugë me gurë dhe të papritura të tjera të rrugës!

Jo vetëm shumë e lehtë, por pas palosjes, bëhet e vogël për në bagazhin e makinës apo për ta marrë me vete në avion. 

Përgjigjet e pyetjeve që bëni më shpesh:

  • Një karrocë për të gjithë fëmijërinë: për fëmijë deri në 22kg!
  • Pesha e karrocës vetëm 7 kg
  • Plot aksesorë të përfshirë: mushamaja, çanta e transportit dhe rripi i tërheqjes/mbajtjes së karrocës.
  • Mbyllja praktike me një dorë, palosja kompakte dhe mblidhet në cabin size!
  • Mbështetësja e kurrizit ulet plotësisht, kur na zë gjumi rrugës!
  • Kosh i madh për pazar
  • Ulësja e fëmijës e gjerë për fëmijë të gjatë: 82cm e gjatë x 33 cm e gjerë
  • Pjesa e këmbëve e lëvizshme
  • Strehëza siguron mbrojtje nga dielli me veshje UPF 50 dhe zgjerohet për hije totale!

E Re! Miley, si edhe të gjitha karrocat e Easywalker kanë garanci të përjetshme! Regjistroni nr serial të karrocës suaj tek Customer Service në www.easywalker.com dhe trashëgoni karrocën tuaj Easywalker.

Think Green! Veshja e karrocës suaj Miley është bërë nga ricklimi i plastikës, për të kontribuar në një ambient të pastër dhe zhvillim të qendrueshëm të planetit tonë dhe të ardhmen e fëmijëve! 

43,500L

Sold out!

Compare

P A L O S J E    K O M P A K T E

Ç A N T Ë  T R A N S P O R T I     D H E     R R I P   P Ë R F S H I R Ë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Easywalker – New! Miley Ocean Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…